Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Пилинг маслинка

Дополнително чистење

Код: 30207 , Тежина: 120 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Нежно ги ексфолира кератинизираните лушпи на кожата, ги чисти и ги намалува порите. Ги зајакнува природните механизми за навлажнување на кожата. Ја зголемува синтезата на колаген, еластин и хијалуронска киселина. Помага во измазнување на фините линии.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина на исчистениот пилинг на лицето, со исклучок на пределот околу очите, масирајте 1-2 минути. Потоа исплакнете со ладна вода. По пилинг не се препорачува сончање.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Collagen
Collagen

Колагенските амино киселини совршено ја навлажнуваат кожата, ја прават еластична и еластична, одржуваат оптимално ниво на влага.

Маслинка
Маслинка

Маслото од маслинка содржи масни киселини поврзани со кожата кои се совршено асимилирани. Кога се нанесува на кожата, маслиновото масло го подобрува тонот на кожата и ги измазнува фините линии.

АХА (алфа хидрокси киселини)
АХА (алфа хидрокси киселини)

Яблочная кислота является одной из самых популярных АНА-кислот. Деликатно отшелушивает ороговевшие клетки, стимулирует кожу к обновлению.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Навлажнувачки прајмер за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00 7.20€7.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.88€6.88 5.50€5.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за лице против брчки
18.20€18.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.