Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

регенерирачка маска  за лице од морски еликсир

регенерирачка маска за лице од морски еликсир

Хидратација и ревитализација на кожата

Код: 50111 , Тежина 35 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Маската има регенеративни, антиоксидантни и светлосно осветлувачки својства. Длабоко ја навлажнува, храни и ја зајакнува вашата кожа, помагајќи во ублажување на воспалението. Ја регулира активноста на лојните жлезди и и ја враќа младоста и негуваниот изглед на кожата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерен слој од маската на исчистената кожа, избегнувајќи го пределот околу очите. По 10 минути, отстранете ги остатоците со марамче или нежно втријте го во кожата. Се препорачува маската да се користи секојдневно 10 дена, а потоа 2-3 пати неделно.

Маска для тех, кому некогда! Утром наношу на 10 минут, пока пью кофе, смываю - и лицо свеженькое и упругое, супер! А ещё мне нравится - она пахнет сладкой водой "Буратино", как в детстве)


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Маска для тех, кому некогда! Утром наношу на 10 минут, пока пью кофе, смываю - и лицо свеженькое и упругое, супер! А ещё мне нравится - она пахнет сладкой водой "Буратино", как в детстве)

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.