Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Ноќна крема маска за лице

Ноќна крема маска за лице

Негување и подобрување на еластичноста на кожата

Код: 50105 , Weight: 18 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Совршено ја храни и тонизира вашата кожа, ги поттикнува метаболичките процеси, ја ублажува иритацијата и и дава на вашата кожа негуван изглед. Ја заситува кожата со хранливи материи и ја задржува влагата во клетките, а истовремено ја подобрува еластичноста на кожата и го забавува процесот на формирање на брчки.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерен слој од маската на исчистената кожа, избегнувајќи го пределот околу очите. По 10 минути, отстранете ги остатоците со марамче или нежно втријте го во кожата. Се препорачува маската да се користи секојдневно 10 дена, а потоа 2-3 пати неделно.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

Меспилус
Меспилус

Екстрактот од круша е извор на голема количина витамини, минерали и органски киселини. Ја храни кожата, ја забрзува регенерацијата на клетките на кожата, го подобрува микрорелефот на кожата со измазнување на фините линии и несовршености.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.