Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

ревитализирачка маска за лице и врат со линжи

Ревитализација на кожата на клеточно ниво

Код: 52902 , Тежина: 35 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Маската совршено ја хидрира вашата кожа и го подобрува вашиот тен. Има антиоксидантно дејство, ја штити вашата кожа и го спречува нејзиното рано стареење. Ја прави вашата кожа еластична, мазна и кадифена.

Ова е идеален производ за зрела кожа.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја маската на исчистената кожа на лицето и вратот 15-20 минути, потоа отстранете ја и исплакнете го лицето со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

Линчжи
Линчжи

Екстрактот од Линчжи ги зајакнува заштитните својства на кожата и ја прави отпорна на негативни надворешни влијанија.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.