Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Q10 Интензивна маска за подмладување на лицето и вратот

грижа против стареење на кожа

Код: 52903 , Тежина: 35 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Ја подобрува структирата на слоевите на кожата. Коензимот Q10 и колагенот помагаат да се намалат длабоките брчки, ја зголемува еластичноста на кожата, се намалува микро-рељефот, црвенилото и иритациите. Се користи за намалување на процесот на стареење. Се препорачува за чувствителна кожа. Се користи повеќе пати.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја маската со прилепување на лицето и оставете да делува 15 до 20 минути, по отстранувањето исплакнете со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

Убигуиноне
Убигуиноне

Коензимот е еден од најмоќните антиоксиданти кои ги попречуваат процесите на стареење. Тоа им помага на клетките да добијат енергија за континуирана регенерација. Го намалува количеството на фини линии и несовршености на кожата, ги прави длабоките брчки помалку видливи, ја прави кожата помазна и еластична.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.00€45.00 36.00€36.00
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.19€6.19 4.95€4.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.