Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Растворлива маска во прав со перли

Свеж тен и здрав сјај на кожата.

Код: 50224 , Weight: 100 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Составен од 100% бисер во прав - рафиниран природен бисер. Ја зајакнува одбранбената моќ на клетките, ја подобрува избледената и уморна кожа и ги зајакнува нејзините имунолошки својства. Маската совршено ја навлажнува и храни, правејќи ја вашата кожа свежа и еластична. Ја зајакнува циркулацијата на крвта и промовира активна регенерација на клетките.

АПЛИКАЦИЈА:

Истурете ја сувата смеса со топла зовриена вода (+30 °C) и измешајте до цврста конзистентност. Нанесете ја на исчистената сува кожа на лицето и вратот 15-20 минути, потоа отстранете ја маската и измијте ги сите остатоци со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бисер
Бисер

Хидролизираниот бисер е „скапоцена исхрана“ за клетките. Ги забавува процесите на стареење, помага да се врати здравиот сјај на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален лосион за лице
12.90€12.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50 17.15€17.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.