Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Ултра нежен гел за чистење

Долготрајно чувство на чиста кожа

Код: 17104 , Тежина: 120 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Непишаното правило за чистење на кожата е „колку повеќе себум отстранувате, толку повеќе се акумулира“.

Луѓето со мрсна и комбинирана кожа најчесто страдаат од прекумерно лачење на себум. Кога чувствувате дека вашата кожа е мрсна, сакате веднаш да го исчистите лицето. Сепак, кожата може да реагира на силни производи со производство на уште повеќе себум, и така продолжува и продолжува. Почнете да користите нежни производи и излезете од маѓепсаниот круг.

Ултра нежното средство за чистење Herbal Energies ефикасно ја чисти кожата, ги отстранува нечистотиите и вишокот сјај, а притоа е нежен и не остава чувство на сувост.

Гелот содржи екстракт од листови од чај, кој е силен природен апсорбер на УВ зрачењето и главен заштитник на клетките од негативните ефекти на сончевите зраци. Овој екстракт обезбедува антиоксидантна заштита на клетките, ја чисти кожата и ги минимизира порите, така што кожата повеќе не е толку мрсна и сјајна.

Дали сакате максимален ефект? Користете ја целата линија Herbal Energies за сеопфатна нега.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина гел на лицето, масирајте и потоа измијте.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Зелен чај
Зелен чај

Екстрактот од зелен чај има антибактериско и антиинфламаторно дејство и го ублажува чешањето и иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.00€45.00 36.00€36.00
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.19€6.19 4.95€4.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.