Top.Mail.Ru
На главную

Анти-акни лосион за лице

Фито корекција на проблематична кожа

Код: 11320 , Volume: 60 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Лосионот е богат со билки и добро се апсорбира во кожата. Освежува, тонизира, има зацврстувачки ефект, го отстранува вишокот на себум. Растителните екстракти смируваат и придонесуваат за брзо исчезнување на црвенило. Ја чисти и навлажнува кожата, го отстранува воспалението истовремено негувајки ја. Ја штити, ја чува младоста на кожата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете со памучна подлога на проблематичниот дел, избегнувајте го пределот околу очите.За најдобри резултати, препорачуваме да се користи во комбинација со другите производи од истата серија.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Билка Мудрец
Билка Мудрец

Екстрактот од лист од жалфија содржи многу витамини, ја забрзува регенерацијата на клетките, има тоник ефект и ја одржува вашата кожа во добра состојба.

Јапонски орли
Јапонски орли

Екстрактот од растението орлови нокти ја тонизира кожата, ги стеснува порите и ја нормализира активноста на лојните жлезди.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.51€38.51 25.03€25.03
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито-чај Taiga Vision, 42 g
11.40€11.40 9.69€9.69
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.