Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Мултифункционален лосион за лице

Последен чекор во процесот на чистење

Код: 12114 , Volume: 120 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Содржи екстракти од тибетски билки. Нежно ја чисти, освежува и ја тонизира вашата кожа, нормализирајќи ја нејзината pH рамнотежа. Дaва мекост и кадифен допир.

Благодарение на неговата лесна текстура, лосионот брзо се апсорбира. ја омекнува кожата и и дава чувство на пријатен и убав мирис.

Се препорачува за употреба по 35-годишна возраст.

АПЛИКАЦИЈА:

Откако ќе го измиете лицето, нанесете мала количина од лосионот на кожата на лицето и вратот, користејќи памучна подлога.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

Хамемелис
Хамемелис

Гамамелис – многолетний кустарник, известный в народе как «ведьмин орех». Такое название он получил из-за своих удивительных свойств: подвергшиеся стрессу кустарники иногда совершенно неожиданно, посередине осени, зацветают. Экстракт гамамелиса виргинского улучшает внешний вид кожи, смягчает ее, разглаживает, поддерживает эластичность.

Шафран
Шафран

Экстракт шафрана питает кожу, предупреждает ее увядание.

Кинески кордицепс
Кинески кордицепс

Екстрактот од Cordyceps sinensis е извор на моќни антиоксиданси кои ги штитат клетките од уништување и го спречуваат предвременото стареење. Ја навлажнува и омекнува кожата, подобрувајќи го нејзиниот целокупен изглед.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.