Top.Mail.Ru
На главную

Есенција за лице колаген и алги,

Квалитетна хидратација и блескав изглед

Код: 10106 , Volume: 30 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Овозможете и на вашата кожа свежина и сјајност и пополнете ја со животна влажност со помош на есенцијата со колаген и алги.

Тоа е производ "2 во 1": може да се користи како лесна основа под крем или самостојно.Кога се користи самостојно, совршено ја хидрира кожата и ја одржува својата сила и еластичност.

Благодарение на лесната текстура, вашата кожа секогаш ќе се чувствува удобно.

АПЛИКАЦИЈА:

Нежно нанесете на кожата на лицето и вратот со помош на прстите. Користете како основа под крем или како посебен производ за нега 1-2 пати на ден.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

Collagen
Collagen

Екстрактот од колаген го снабдува недостатокот на протеини во кожата подобрувајќи ја неговата структура и зголемувајќи го тургорот. Кожата станува цврста и еластична.

Трехалоза
Трехалоза

Полисахарид од зеленчук кој помага да се задржи влагата во кожата и да се изедначат брчките. Ја прави кожата еластична.

Кафеави алги
Кафеави алги

Морските алги се буквално како печурки. Тие извлекуваат минерали, витамини и елементи во трагови, јод и други корисни материи од морската вода. Екстрактот од кафеава алги промовира ефикасна хидратација и го подобрува тонот и еластичноста на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.