Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Околуочен крем гел Fresh Click

.

Код: 17003 , 65 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Текстурата на Аквагел со лесно топење оптимално ја храни кожата со хидратација и ја додава нејзината мазност и еластичност што недостасуваат особено во областа на брчките на лицето.
Гелот ја смирува кожата, ја ублажува напнатоста и го спречува лупењето. Може да ја освежи кожата по недостаток на сон или стрес.
Поконцентрираниот состав особено одговара на кожата со склоност кон маснотии и несовршености кои бараат постојана и интензивна хидратација.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на претходно исчистената кожа на очните капаци и лицето.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

Комплекс со кактус екстракти
Комплекс со кактус екстракти

Специјален комплекс за регенерација и хидратација за сигурна заштита на младата кожа. Комплексот содржи многу активни супстанции: екстракти од опунтија, нане, хризантема, портулака, пајонија.

Хлорфенезин
Хлорфенезин

Хлорфенезинот е органско соединение и по дефиниција конзерванс со антигабични и антибактериски карактеристики. Супстанцијата е добро компатибилна со природни состојки.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.