Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Околуочен лифтинг крем

Околуочен лифтинг крем

За тонизирана кожа

Код: 12704 , Weight: 15 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Видливо ја затегнува кожата околу очите, го обновува својот здрав и младешки изглед. Благодарение на специјалниот состав збогатен со активни компоненти, кремот ја пегла кожата, ги намалува темните кругови и отоците околу очите.
Производите од серијата Collagen Active се препорачуваат да се користат за над 35 години.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го на кожата на очните капаци со нежни движења тапкање. За најдобри резултати користете два пати на ден, наутро и навечер.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Хијалуронска киселина
Хијалуронска киселина

Ја навлажнува кожата, формира заштитен слој, спречува појава на дехидрирана кожа. Има лифтинг ефект и ја подобрува еластичноста на кожата.

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

Гликопротеини
Гликопротеини

Сложените протеини кои заедно со колаген и хијалуронска киселина се компоненти на меѓуклеточната матрица на дермата. Измазнете ги фините линии и зголемете ја еластичноста на кожата.

Екстракт од мед
Екстракт од мед

Совршено ја навлажнува кожата и ја збогатува со корисни материи.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.