Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Акватерапија крем-гел за лице

.

Код: 15803 , Тежина : 50 гр.
Повратни информации од клиент:
(1)

Крем за лице за акватерапија е погоден за секоја возраст.
Ако вашата кожа изгледа безживотна, сува и досадна, „натопете ја“ во глацијална вода!
Ќе добиете забележителна трансформација! Кажете збогум на чувството на затегнатост и сувост на вашето лице, благодарение на ефектот на глацијална вода и други активни состојки на овој крем кои придонесуваат за екстремно навлажнувачки ефект.
Акватетерапијата ќе помогне да се врати оптималниот баланс на водата на кожата, да се изедначат брчките и да се даде идеална свежина и мекост на лицето.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете со лесни памукчиња за чистење на кожата на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите

Моя знакомая поделилась впечатлениями от крема Акватерапия. Очень лёгкий, тут же жадно впитывается кожей, ощущение, будто умылась свежайшей родниковой водой! После этого крема цвет лица хороший и кожа гладкая, холёная. Она в восторге!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Портулака
Портулака

Екстрактот од портулак ги релаксира мускулите, ја неутрализира нивната „прекумерна“ контракција и ги стимулира процесите на регенерација.

Хидрогел со бетаин
Хидрогел со бетаин

Задржува огромна количина на недостаток на влажност во кожата. Хидрогелот е збогатен со бетаин кој ги задржува молекулите на водата во клетките, ефикасно навлажнувајќи ја кожата.

Pentavin хидратантен комплекс
Pentavin хидратантен комплекс

Ова е јаглехидратен комплекс создаден врз основа на Д-гликоза од растително потекло од никулци од пченица. Ја обвива кожата во тенок слој за да спречи нарушување на хидролипидната рамнотежа и обезбедува рамномерна боја на кожата.

Алпска вода на глечерот Аргентиер
Алпска вода на глечерот Аргентиер

Свежина за кожата! Тој е богат со сите корисни минерали, создава најдобар заштитен филм на површината за да спречи губење на влага, а исто така ја подобрува отпорноста на кожата на надворешни фактори.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Моя знакомая поделилась впечатлениями от крема Акватерапия. Очень лёгкий, тут же жадно впитывается кожей, ощущение, будто умылась свежайшей родниковой водой! После этого крема цвет лица хороший и кожа гладкая, холёная. Она в восторге!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Бодрящий напиток «Фитозарядка»
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.