Top.Mail.Ru
На главную

Навлажнувачки крем за лице

Силната на тибетските билки

Код: 12116 , Weight: 50 g
Повратни информации од клиент:
(2)

Кремот инстантно ја навлажнува кожата, ја подобрува цврстината на кожата, ја храни, смирува и заштитува кожата од негативни надворешни влијанија редовна употреба вашата кожа ќе биде добро хидрирана, нахранета, добро заштитена од надворешни фактори на животната средина и ќе добие совршено свеж тен .

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина крем на исчистената кожа на лицето и вратот со кружни движења. Избегнувајте го пределот околу очите.

Krema koja deluva instantno, pothranuva i revitalizira. Superhrana za kozata uste po prvata upotreba. Dava cuvstvo na udobnost i mekost na kozata. Nacin da se pokaze sebeljubov. Topla i iskrena preporaka za kremava


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

Шафран
Шафран

Экстракт шафрана питает кожу, предупреждает ее увядание.

Кинески кордицепс
Кинески кордицепс

Екстрактот од Cordyceps sinensis е извор на моќни антиоксиданси кои ги штитат клетките од уништување и го спречуваат предвременото стареење. Ја навлажнува и омекнува кожата, подобрувајќи го нејзиниот целокупен изглед.

Мислења на клиентите (2)

Ana Paneva

Krema koja deluva instantno, pothranuva i revitalizira. Superhrana za kozata uste po prvata upotreba. Dava cuvstvo na udobnost i mekost na kozata. Nacin da se pokaze sebeljubov. Topla i iskrena preporaka za kremava

Евалуација
Филиппова Елена Александровна

Приятный запах и нежная консистенция, крем легко справляется с мелкими морщинками и делает лицо матовым. Мне нравится результат!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (2)
(0)
(0)
(0)
(0)
(2)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.