Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање со сребро за мажи

Свежина за динамични мажи!

Код: 30133 , Тежина:250 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Гелот за туширање е создаден според карактеристиките на машката кожа. Производот содржи колоидно сребро кое ги уништува микроорганизмите и спречува појава на непријатен мирис, обезбедувајќи долг дезодорирачки ефект. Исто така, во комбинација со други активни компоненти на гелот, среброто ја омекнува кожата и отстранува иритација. Производот прави богата пена. Има деликатна арома на свежина. Тоа им се допаѓа и на зрелите мажи и на младите. Не содржи парабени или бои.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа со масажни движења, потоа измијте темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Цитрон
Цитрон

Екстрактот од цитрус лимон ја чисти кожата додека малку ја осветлува. Го подобрува микро -ослободувањето со поттикнување на отфрлање на искривените клетки на епидермисот.

Silver
Silver

Природното колоидно сребро ја штити кожата од бактерии и ги смирува нејзините иритации. Среброто спречува појава на акни, ефикасно го отстранува мирисот на пот и го продолжува чувството на свежина.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за лице “ Vita Derm “
26.00€26.00 19.50€19.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ За мажи
35.40€35.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Путер за отстранување на шминка, тежина
21.50€21.50 17.20€17.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Амино-коктел маска за убавина на лице
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.