Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем за раце за мажи

Успехот е во твоите раце!

Код: 40129 , Weight: 75 g
Повратни информации од клиент:
(0)

И покрај фактот дека машката кожа е поцврста, сепак и треба правилна нега. Физичката работа е вистинското хоби за секој маж, но посилниот пол понекогаш работи во исклучително тешки услови и на кожата и е тешко.

Овој специјален крем за раце е дизајниран за силни мажи кои се навикнати да го земаат успехот во свои раце. На кожата и го обезбедува потребното ниво на хидратација, ја омекнува и ја храни кожата, ефикасно ја штити од пукање и лупење, а може брзо да ги доведе рацете во ред.

Кремот е погоден за многу сува и груба кожа на рацете.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја кремата на чистата кожа на рацете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Пантенол
Пантенол

Ги забрзува процесите на регенерација на кожата, ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата, обезбедува добра боја.

Песочен трговец
Песочен трговец

Екстрактот од бобинки помага да се спречат брчките и ја ублажува сувата кожа.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.