Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Желе од калинка и вишни со колаген

Додаток во исхраната со засладувач

Код: 195429 , 252 g (21 ќесичка по 12 g во една)
Повратни информации од клиент:
(0)

Состав: хидролизиран колаген (говедско месо), сок од цреша, вода, сок од калинка, згуснувач: пектин, регулатор на киселост: лимонска киселина, конзерванс: калиум сорбат, засладувач: стевиол гликозиди.

Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не користете додатоци во исхраната како замена за разновидна и урамнотежена исхрана.
Да се ​​чува подалеку од дофат на деца, на температура под 25°C, на влажност на воздухот <75%.
Најдобро пред: видете на пакувањето.
Серија бр.: видете на пакувањето.
Земја на потекло: Русија.
Дистрибутер: ASTI Group LLC, 5 Zardu str., Riga, LV-1083, Latvia, +37127030599

АПЛИКАЦИЈА:

Една кесичка во чиста форма или разредена со вода. Користете веднаш по отворањето.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Калинка
Калинка

Реткото масло од калинка создава заштитна бариера неопходна за кожата. Ја „штити“ кожата од сонцето и негативните фактори на животната средина (ветер и мраз), ја хидрира, храни и регенерира кожата. Ова масло делува одлично како смирувачки и регенеративен производ по сончање. Ја ублажува иритацијата и ја омекнува кожата.

Пектин
Пектин

Тоа е супстанција со растителна основа. Пектинот му помага на телото да се ослободи од штетните материи и го намалува холестеролот во телото. Совршено го стабилизира метаболизмот и ја подобрува перисталтиката на цревата.

Цреша
Цреша

Тоа е природен антиоксиданс кој има корисен ефект врз васкуларниот систем и помага да се зајакне срцето. Црешите и нивниот сок се богати со витамин Ц.

Хидролизиран колаген
Хидролизиран колаген

Колагенот е поделен на мали сегменти со висока апсорпција над 80 %. Колагенот е градежен блок на човечкото тело. Го снабдува телото со енергија и обезбедува флексибилност на зглобовите, еластичност на кожата и убава коса.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.