Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сол за тело медена праска

За совршено мазна кожа

Код: 30213 , тежина: 380 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Екстрактот од праска ја обновува, измазнува и ја храни вашата кожа. Кристалите од солта нежно ги отстрануваат мртвите клетки и го поттикнуваат процесот на регенерација. Поради својот лесен пилинг ефект, солта ја подобрува циркулацијата, ја тонизира, ја подобрува еластичноста на кожата и помага да се ослободиме од целулитот.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на влажна кожа со масажни движења. Исплакнете темелно со вода.

Соли для тела серии SPA TECHNOLOGY - мои любимые соли! Прекрасный массаж и тело после них очень нежное))


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Праска
Праска

Екстрактот од праска го олеснува отфрлањето на рожестиот слој и брзата регенерација на клетките, го подобрува дишењето на ткивата, го враќа балансот на влага во кожата, го намалува количеството и длабочината на фините линии, ја прави кожата деликатна и мазна.

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

Ланолин
Ланолин

Ланолин помага ефикасно да ја навлажнува, омекнува и негува кожата и ја прави помазна и еластична.

Мислења на клиентите (1)

Мария Драгой

Соли для тела серии SPA TECHNOLOGY - мои любимые соли! Прекрасный массаж и тело после них очень нежное))

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против белеење на коса
20.00€20.00 18.00€18.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое Филм маска за лице
7.88€7.88 6.30€6.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ролер масажер за лице
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.63€9.63 7.70€7.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од црн лист со чага
9.20€9.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.