Top.Mail.Ru
На главную

Сол за тело "медена праска"

Миризлива нега за совршено мазна кожа

Код: 30221 , Тежина: 50 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Екстрактот од праска ги подобрува метаболичките процеси, ја обновува, измазнува и ја храни вашата кожа. Кристалите нежно ги отстрануваат мртвите клетки и ги поттикнуваат процесите на регенерација. Поради својот лесен состав, солта ја подобрува циркулацијата на крвта, ја тонизира, ја подобрува еластичноста на кожата и помага да се ослободиме од целулитот.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го на влажно тело со лесни движења. Исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Праска
Праска

Екстрактот од праска го олеснува отфрлањето на рожестиот слој и брзата регенерација на клетките, го подобрува дишењето на ткивата, го враќа балансот на влага во кожата, го намалува количеството и длабочината на фините линии, ја прави кожата деликатна и мазна.

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.51€38.51 25.03€25.03
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито-чај Taiga Vision, 42 g
11.40€11.40 9.69€9.69
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.