Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сол за тело со Кристали од Мртво Море

Сол за тело со Кристали од Мртво Море

Сол со морски кристали

Код: 30223 , Weight: 330 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Кристалите сол од Мртвото Море кои се содржани во овој производ ја прават кожата подмладена и обновена. Солта од Мртвото Море содржи огромна количина на корисни состојки. Активните минерални елементи сочинуваат околу 70% од производот.

Производот е еколошки и содржи 26 минерали и елементи во трагови.

Мазната кремаста текстура на овој козметички производ гарантира нежно отстранување на мртвите клетки, ја подобрува циркулацијата; ја храни кожата со минерали, ги апсорбира токсините и нечистотиите; помага во борбата против целулитот, ја подобрува еластичноста и целокупниот изглед на кожата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и добро исплакнете со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.