Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање, овошен деликатес

“Berry Delicacy” за кадифено-мазна кожа

Код: 35703 , тежина: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Затворете ги очите и вдишете длабоко во аромата на диви бобинки... Дајте му на вашето тело нежна грижа, уживајте во моментот... “Berry Delicacy” гелот за туширање нежно ќе ја исчисти вашата кожа, давајќи ѝ незаборавна арома и мирис на зрела, слатка малина. Богатата пена ќе го обвие вашето тело со деликатна нега и ќе ја остави вашата кожа кадифено-мазна.

“Berry Delicacy” гел за туширање од новата линија за нега на TianDe е повеќе од само нежна грижа за вашата кожа и неверојатен мирис. Тоа е секојдневен производ кој сигурно ќе освои високи оценки од секој член на вашето семејство! Благодарение на неговите посебни својства, ќе одговара на сите вкусови и ќе ви помогне да заштедите.
Линијата My Family Care е квалитетна палета на основни производи ЗА ЦЕЛО СЕМЕЈСТВО по супер економична цена!

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете гел на влажната кожа, масирајте и исплакнете со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Боровинка
Боровинка

Екстрактот од ова овошје го намалува количеството и длабочината на фините линии, ја прави кожата деликатна и мазна.

Малина
Малина

Екстрактот од малина има изразени антиоксидантни својства, содржи многу витамини.

Дива јагода
Дива јагода

Екстрактот од дива јагода содржи витамин Ц, каротин, киселини (јаболко, лимонска, салицилна), танини, етерски масла. Благородните дами се бањаа со сок од дива јагода во Антички Рим за да ја продолжат младоста на нивната кожа. Екстрактот од дива јагода ја заситува кожата и косата со витамини, смирува и навлажнува прекрасно.

Брусница
Брусница

Бобинките од брусница содржат многу витамини, минерали, органски киселини и голема количина фенолни соединенија. Танините содржани во Вакциниумот му даваат способност да ја зајакне антимикробната заштита на телото и да спречи појава на воспалителни процеси.

Брусница
Брусница

Природен антиоксиданс, има тонизирачки ефект врз кожата, ја штити од надворешни влијанија на животната средина и ги зајакнува епидермалните sидови. Одлично за опаѓање на косата, првут и иритација на кожата.

капина
капина

Екстрактот од капина е бунар на витамини. Според античкиот грчки мит, оваа бобинка произлегла од крвта на Титаните откако се побуниле против боговите. Сите делови на растението имаат здрави својства - и лисја и бобинки. Тие го олеснуваат чешањето и пилингот на скалпот, ја враќаат силата на косата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем маска за подмладување на лице, врат и деколте
18.20€18.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со глечарска вода
3.50€3.50 2.80€2.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала чајно дрво,
1.80€1.80
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.