Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање „Индиски манго“

Променa со сончево расположение

Код: 35719 , 400 г.
Повратни информации од клиент:
(0)

Разбудете го вашиот ум и тело со свеж, автентичен мирис! Погледнете во срцето на Индија и уживајте во аромата на манго со гелот за туширање од TianDe!
Благодарение на нежната формула со екстракт од манго, гелот нежно ја чисти кожата без да ги нарушува заштитните својства на кожата, ја прави мека, кадифена и и дава влажност.

При контакт со вода, миризливиот гел се претвора во лесна пена, слична на шлаг. Слатката арома совршено оживува. По туширање со гелот со екстракт од манго, кожата станува мека, свежа и нежна.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа на телото, исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Индиско манго
Индиско манго

Индийское манго – предмет гордости жителей этой страны, которые верят, что к его появлению причастен сам Шива, поэтому называют его «божественным». Экстракт этого фрукта отлично увлажняет и восстанавливает волосы, кожу головы и тела. Волосам придает мягкость и блеск, а телу – гладкость и эластичность.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.