Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање, Сончеви маслинки

Нежно чистење и релаксација

Код: 32602 , Weight: 350 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Овој нежен кремаст гел за туширање создава богата пена и нежно ја чисти вашата кожа, спречувајќи нејзино прекумерно сушење. Екстрактот од маслинка има хидратантно дејство и ја продолжува младоста на вашата кожа.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерен слој на влажната кожа на вашето тело потоа исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Маслинка
Маслинка

Екстрактот од маслинка го подобрува изгледот на кожата, ја зголемува еластичноста и ги измазнува фините линии.

Ментол
Ментол

Ментолот има контра-привлечен ефект придружен со чувство на студ. Ја ублажува иритацијата и ја тонизира кожата. Ментолот е одличен освежувач и отстранувач на непријатен мирис.

Роза
Роза

Цветниот екстракт од Роза ругоса помага во измазнување на брчките, ја зголемува еластичноста на кожата. Го прави да изгледа измазнето и кадифено.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.