Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

SPA ракавица за тело

SPA ракавица за тело

Чистење на кожата со ефект на пилинг

Код: 980155 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Нежно отстранување на мртвите клетки од површинскиот слој на кожата, ефект на масажа, намалување на кожата како “кората од портокал” – специјалниот материјал на ракавицата ја прави мултифункционален производ.
Кожата по пилингот ќе стане беспрекорно мазна, цврста и свиленкаста. Ќе дише полесно и ќе ги направи двојно поефикасни козметичките производи што се користат за понатамошен третман.

Поради длабинскиот ефект на чистење, спа ракавицата во комбинација со масажа ја стимулира циркулацијата и ги активира природните процеси на хидратација.

АПЛИКАЦИЈА:

Пилинг на телото се прави од долу нагоре: масажа од дланките до рамената, од стапалата до бутовите и колковите, потоа масажа на градите, стомакот и грбот. Најнежните области на кожата бараат понежен пристап. Постапката за пилинг не се препорачува да се прави повеќе од еднаш неделно.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Целулоза
Целулоза

Целулозата со умерена грубост и специјално „грануларно“ ткаење темелно ја чисти кожата и има одличен ефект на лупење без да предизвика оштетување на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.