Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем за раце и стапала Meadow Grass

Мини пакет - максимална употреба!

Код: 44412 , Weight: 30 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Благодарение на формулата богата со активни состојки, овој крем Altai Sacral се грижи за кожата на вашите раце и стапала: ја храни, омекнува, помага да се одржи млад изглед и убава кожа, ја штити од негативни фактори на животната средина.

Крем формулата содржи природни масла и екстракти од растенија од Алтај - една од најчистите дестинации на планетата.

Кремот не содржи парабени и вештачки бои. Во исто време, создава заштита на површината на кожата.

Аромата на кремот ќе биде пријатно изненадување бидејќи ќе ве потсети на слаткиот мирис на планинска ливада на топло летно пладне, атмосфера на мир и хармонија.

Економичното пакување во мали кеси ви овозможува да добиете висококвалитетен производ по прифатлива цена. Ако се користи секојдневно, кремот ќе трае околу еден месец.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чисти раце.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Билка Мудрец
Билка Мудрец

Екстрактот од лист од жалфија содржи многу витамини, ја забрзува регенерацијата на клетките, има тоник ефект и ја одржува вашата кожа во добра состојба.

Маслинка
Маслинка

Маслото од маслинка содржи масни киселини поврзани со кожата кои се совршено асимилирани. Кога се нанесува на кожата, маслиновото масло го подобрува тонот на кожата и ги измазнува фините линии.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт ја омекнува кожата, ја ублажува иритацијата, дава чувство на удобност.

Камилица
Камилица

Прашокот од цвет на камилица го подобрува целокупниот изглед на кожата, омекнува, смирува, ги измазнува фините линии, ја подобрува еластичноста на кожата.

Кантарион
Кантарион

Кантарионот содржи аскорбинска и никотинска киселина, супстанции за потемнување, гуми за џвакање и горчливи материи, етерични масла, фитонциди. Има мултилатерален ефект на зајакнување на телото. Ја ублажува нервната напнатост.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Бодрящий напиток «Фитозарядка»
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.