Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сол за стапала кинески билки

Ја освежува кожата и го ублажува заморот во стапалата

Код: 41322 , Weight: 50 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Солена бања за стапала со растителни екстракти - ефикасни материи кои овозможуваат ослободување од чувството на уморни и тешки стапала. Има освежувачки, антисептички и супериорен релаксирачки ефект.

АПЛИКАЦИЈА:

Растворете пакет сол во топла вода. Капете се 15-20 минути.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

Cnidium officinale
Cnidium officinale

Коренот Cnidium officinale ја храни, омекнува и навлажнува кожата збогатувајќи ја со корисни микро- и макроелементи, го подобрува микрорелефот на кожата, ја прави кожата мазна и нежна.

Артемизија
Артемизија

Цветниот екстракт од артемизија капиларис ја омекнува кожата, ја забрзува регенерацијата на клетките, го потиснува процесот на раст на бактериите.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое вера гел
9.70€9.70 7.76€7.76
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.