Top.Mail.Ru
На главную

Slaviton смирувачки крем за раце,

Мини пакет - максимална употреба!

Код: 44411 , Weight: 30 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Кремот Altai Sacral ја прави кожата свиленкаста и еластична и ефикасно ја омекнува кожата дури и во пределот на лактот каде што речиси и да нема лојни жлезди што произведуваат липиди и обезбедуваат природно подмачкување.

Крем формулата содржи природни масла и екстракти од растенија на Алтај - една од најчистите дестинации на планетата.

Кремот не содржи парабени и вештачки бои. Кремот содржи и екстракт од див костен што го прави одличен избор за оние кои страдаат од студени раце поради нарушена циркулација на крвта.

Економичното пакување во мали рамни кеси ви овозможува да добиете висококвалитетен производ по прифатлива цена. Ако се користи секојдневно, кремот ќе трае околу еден месец.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чисти раце.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Прополис
Прополис

Прополис - „лепак за пчели“ - има бактерицидно и антисептичко дејство. Познато е од античките времиња како средство за лекување на помали рани.

Пеперминт
Пеперминт

Етеричното масло од пеперминт обезбедува пријатно чувство на свежина, има смирувачки ефект врз кожата, може да го ублажи чешањето и има антимикробно дејство.

Рузмарин
Рузмарин

Екстрактот од рузмарин обезбедува антисептички ефект. Аромата на рузмарин ефикасно ги плаши комарците.

Еукалиптус глобуларен
Еукалиптус глобуларен

Хумулус лупулус стробилен прав е извор на сапонини - природни средства за чистење и фитоестрогени, кои промовираат зајакнување на сијалиците за коса.

Костен
Костен

Коњскиот костен служи како антиоксиданс, ја штити кожата од негативното влијание на животната средина, омекнува, помага да се подобри тонот на косата.

Камилица
Камилица

Прашокот од цвет на камилица го подобрува целокупниот изглед на кожата, омекнува, смирува, ги измазнува фините линии, ја подобрува еластичноста на кожата.

Мајчина душица
Мајчина душица

Екстрактот од мајчина душица ја тонизира кожата, ги штити клетките од предвремено стареење и негативните ефекти на животната средина, ја ублажува иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.51€38.51 25.03€25.03
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито-чај Taiga Vision, 42 g
11.40€11.40 9.69€9.69
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.