Top.Mail.Ru
На главную

Обновувачки крем за раце

Брзо спасување на сувата кожа,

Код: 45909 , Тежина: 80 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Кожата на рацете изгледа скоро секогаш сува. Зошто е тоа така дури и ако постојано се грижите за тоа? Кожата на рацете целосно нема масен слој и затоа е најмногу склона кон стареење.

Современиот фитокрем од популарната линија на производи д-р Таига помага да се заштити сувата кожа и има исклучително омекнувачко дејство.

Благодарение на неговиот богат состав:
- ја обновува оштетената хидролипидна бариера
- ја храни и навлажнува испуканата и лупена кожа на рацете.

Фитокремот содржи најефикасни состојки за „омекнување“ кои ја враќаат мекоста на вашата кожа. Со редовна употреба, вашите раце секогаш ќе бидат во совршена состојба!

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го кремот на чисти раце

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Коњско опавпче
Коњско опавпче

Екстрактот од коњско опавче содржи силикон, витамин Ц, каротин, флавоноиди. Има тоник ефект, го олеснува измазнувањето на кожата, ја крева.

Билка Мудрец
Билка Мудрец

Екстрактот од лист од жалфија содржи многу витамини, ја забрзува регенерацијата на клетките, има тоник ефект и ја одржува вашата кожа во добра состојба.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт ја омекнува кожата, ја ублажува иритацијата, дава чувство на удобност.

Камилица
Камилица

Екстрактот од камилица ја тонизира кожата, ги штити клетките од предвремено стареење и негативните ефекти на надворешната средина и ја смирува иритацијата.

Екстракт од роза (Rosa canina)
Екстракт од роза (Rosa canina)

Овошниот екстракт Роза мултифлора ја тонизира кожата, ја подобрува целокупната состојба и изглед.

Амарант
Амарант

Маслото од никулци од амарант содржи рекордни количини сквален, моќен антиоксидант. Маслото ќе го наполни вашето тело со енергија, ќе помогне да се подобри функцијата на мозокот и состојбата на вашата кожа - често токму пред вашите очи!

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.