Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем за раце од овча плацента и перли

Сеопфатна нега на кожата на рацете и ноктите

Код: 40104 , Volume: 80 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Кремот е дизајниран за сеопфатна нега на кожата на рацете и ноктите. Благодарение на неговиот специјален состав, ја измазнува, тонизира, навлажнува и регенерира кожата на вашите раце. Го зајакнува обновувањето на епидермалните клетки и ја спречува појавата на нокти и кршливост на ноктите.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го кремот на исчистената кожа на рацете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Екстракт од плацента
Екстракт од плацента

Плацентарниот екстракт ја интензивира синтезата на колаген и еластин, длабоко ја навлажнува, ги измазнува брчките, го подобрува тонот на кожата, ги забавува процесите на стареење.

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Стеаринска киселина
Стеаринска киселина

Ја чисти, ја враќа липидната обвивка на кожата, ја подобрува еластичноста на кожата.

Бисер
Бисер

Бисерниот екстракт го блокира влијанието на слободните радикали, спречувајќи предвремено стареење на клетките.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.