Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Подмладителен бустер-крем за раце муцин

Подмладителен бустер-крем за раце муцин

Младешка кожа под заштита!

Код: 44605 , тежина: 60 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Овој крем за раце со муцин од полжав и амино киселини на база на пченка ја навлажнува и омекнува кожата на вашите раце, помага оштетената кожа побрзо да зарасне, ја прави вашата кожа мека и свиленкаста. Кремот го стимулира производството на колаген и еластин, подобрувајќи ја текстурата и еластичноста на кожата.

Кремот брзо се апсорбира од двете страни на вашата дланка без дополнителни манипулации (масирање, тапкање, триење), создавајќи невидлива заштитна фолија. Кремот нема да остави дамки на вашата чанта, облека или хартија.

Кремот има нежна арома на растителна основа, погодна и за жени и за мажи.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чиста кожа на рацете.

мой настольный кремушек для рук! работаю медиком, часто мою руки- создает будто защитную пленочку, не липнет, быстро впитывается, хорошо защищает и увлажняет!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Секрет од полжав
Секрет од полжав

Содржи многу вредни козметички состојки, ја олеснува регенерацијата, измазнувањето и омекнувањето на кожата.

Амино киселини од пченка
Амино киселини од пченка

Пченката содржи лизин, треонин и метионин - есенцијални амино киселини. Лизин ја активира синтезата на колаген во кожата и ја спречува неговата деградација. Треонинот ја навлажнува кожата и ја поддржува синтезата на колаген. Метионинот го врзува колагенот.

Мислења на клиентите (1)

Дарья Григорьева

мой настольный кремушек для рук! работаю медиком, часто мою руки- создает будто защитную пленочку, не липнет, быстро впитывается, хорошо защищает и увлажняет!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.