Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса

Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса

Сеопфатна регенерација на косата

Код: 20101 , тежина220 g + 100 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Шампон. Нежно ја чисти, поправа и хидрира косата. Го зајакнува коренот на косата, го поттикнува нејзиниот раст и ја спречува појавата на првут.

Маска. Ефикасно ја обновува внатрешната структура на оштетената коса. Ја заситува косата со виталност и дава негуван изглед. Го олеснува стилизирањето.

АПЛИКАЦИЈА:

Шампон: нанесете го на влажна коса, масирајте, а потоа исплакнете. Маска: нанесете ја на исчистена влажна коса 2-3 минути, масирајте и темелно исплакнете.

Мои волосы от природы сухие. А этот набор оживляет их бесподобно! Шелковистые, легко укладывать и долго сохраняется ощущение чистых волос. Обожаю!!!


Не е достапно

КУПИ

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Мои волосы от природы сухие. А этот набор оживляет их бесподобно! Шелковистые, легко укладывать и долго сохраняется ощущение чистых волос. Обожаю!!!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.