Top.Mail.Ru
На главную

Балсам за коса

Косата ја прави силна и и дава волумен

Код: 20115 , Тежина: 500 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Коренот од женшен, како дел од составот на мелем, активно помага во обновувањето на структурата на косата, го стимулира растот на косата и го спречува опаѓањето на косата. Исто така го запира развојот на првут и ја штити косата од губење на влага. Мелемот ја прави косата силна, свиленкаста, додава волумен и ја прави косата лесна за чешлање. Се препорачува за ослабена коса, хемиски третирана и хемиски бранувана, фарбана и често сушена и чешлана.

АПЛИКАЦИЈА:

анесете рамномерно на чиста и влажна коса. Нанесете 2-3 минути и темелно се мијат. Погоден за секојдневна употреба.

девочки бальзам супер мне понравился легко могу укладывать волосы после его приминения и приобрели натуральный блеск


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кинески женшен
Кинески женшен

Кинескиот екстракт од корен од женшен ја активира микроциркулацијата во скалпот, ја подобрува исхраната косата, го намалува губењето на косата.

Мислења на клиентите (1)

Галина Кирикой

девочки бальзам супер мне понравился легко могу укладывать волосы после его приминения и приобрели натуральный блеск

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.51€38.51 25.03€25.03
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито-чај Taiga Vision, 42 g
11.40€11.40 9.69€9.69
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.