Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Балсам за коса Линжи

Балсам за коса Линжи

Сјајна и здрава коса

Код: 20109 , Weight: 220 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Овој балсам заштитува од УВ зрачење, дава дополнителен волумен. Ја храни косата, ја штити од опаѓање, го активира нејзиниот раст. Нејзиниот екстракт има уникатна особина за активирање на заштитните функции на косата, има антиоксидативни својства и ја забрзува синтезата на колагенот. Ја враќа структурата на косата по фарбањето. Се препорачува за слаба, тенка и третирана коса.

АПЛИКАЦИЈА:

Рамномерно нанесете го на исчистена влажна коса. По 2-3 минути, темелно исплакнете со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Линчжи
Линчжи

Екстрактот од Линчжи ја штити косата од негативното влијание на околината.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.