Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Маска против оштетена коса

Враќање на структурата на оштетената коса

Код: 21316 , Weight: 500 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Ако вашата коса е уморна, сува и без сјај, крем-балсамот за оштетена коса Master Herb е вашиот незаменлив производ со чија помош ќе ја врати силата и цврстината од коренот до врвот на влакното.
Специјалната формула е создадена со посебно внимание за оштетена, слаба и третирана коса. Внимателно избрана комбинација од моќни природни компоненти го заситува влакното со витамини и минерали. Дава исклучителен сјај и мекост на косата.

Активни состојки: Екстракт од корен на женшен, екстракт од корен на ѓумбир, екстракт од рузмарин, екстракт од мајчина душица.

АПЛИКАЦИЈА:

Кога го користите како регенератор, нанесете го на исчистена влажна коса 2-3 минути, масирајте и темелно исплакнете. Кога ја користите како маска, нанесете ја на исчистена влажна коса 20 минути, а потоа темелно исплакнете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кинески женшен
Кинески женшен

Кинескиот екстракт од корен од женшен ја активира микроциркулацијата во скалпот, ја подобрува исхраната косата, го намалува губењето на косата.

Рузмарин
Рузмарин

Екстрактот од лисја рузмарин ја подобрува циркулацијата на крвта во скалпот, освежува, тонира, го потиснува растот на бактериите, спречува појава на иритација на кожата.

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од ѓумбир ја активира циркулацијата на крвта, подобрувајќи ја "исхранта" за коса. Го забрзува растот на косата, ја зајакнува косата.

Миризлив пипер
Миризлив пипер

Маслото од лист од миризлива пиперка ја прави косата сјајна и мазна, го олеснува чешлањето

Тимус
Тимус

Екстрактот од лисја од мајчина душица ги подобрува метаболните процеси, ја активира храната на клетките.

Луцерка
Луцерка

Екстракт од семето луцерка содржи многу витамини, ја зајакнува косата, го забрза растот на косата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.