Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Маска за раст на коса

Моќ во должина

Код: 23402 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Уникатната формула на маската помага да се зголеми активноста на фоликулите на косата, го зајакнува коренот, го активира растот на косата и ја подобрува нејзината структура по целата должина. Се препорачува за зајакнување на косата при опаѓање и недостаток на виталност на косата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на исчистена влажна коса и рамномерно распоредете по целата должина. По 5-10 минути, темелно исплакнете со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Ангелика
Ангелика

Екстрактот од коренот на Ангелика полиморфа синенис ги храни корените на косата, го активира растот на косата.

Кинески женшен
Кинески женшен

Кинескиот екстракт од корен од женшен ја активира микроциркулацијата во скалпот, ја подобрува исхраната косата, го намалува губењето на косата.

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од ѓумбир ја активира циркулацијата на крвта, подобрувајќи ја "исхранта" за коса. Го забрзува растот на косата, ја зајакнува косата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.