Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон активатор за раст на коса “ Bio Rehab”

Моќ во должина

Код: 23401 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Дали секогаш барате шампон кој делува смирувачки на скалпот и во исто време го забрзува растот на косата? Дали потрошивте пари на производи кои имаат мал или никаков ефект?

Биолошки активните соединенија што се дел од составот, фитоестрогени ги обновуваат ослабените или оштетените фоликули и го стимулираат растот на новата коса. Заштитува од повторно губење и ја зајакнува текстурата на косата.

Со редовна употреба на производот, ќе заборавите на чешање и ќе бидете горди на вашата сјајна, густа коса.

Шампонот обезбедува беспрекорна хигиена на скалпот без нарушување на природната pH вредност.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на влажна коса, масирајте, а потоа исплакнете.

Не первый год пользуюсь товарами из серии Bio Rehab: Шампунь и бальзам спасли мои волосы. Рекомендую)


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пантенол
Пантенол

Неопходен лек за негување и раст на косата: ја прави подебела и посилна, го отстранува статичкото држење, ја прави косата жива и жива.

Гликопротеини
Гликопротеини

Сложените протеини кои заедно со колаген и хијалуронска киселина се компоненти на меѓуклеточната матрица на дермата. Измазнете ги фините линии и зголемете ја еластичноста на кожата.

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од ѓумбир ја активира циркулацијата на крвта, подобрувајќи ја "исхранта" за коса. Го забрзува растот на косата, ја зајакнува косата.

Климбазол
Климбазол

Климбазол

Селен
Селен

Селен сулфидот го отстранува првутот, обезбедува нега на коса.

Мислења на клиентите (1)

Лариса Рузина

Не первый год пользуюсь товарами из серии Bio Rehab: Шампунь и бальзам спасли мои волосы. Рекомендую)

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.