Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон за коса со златен ѓумбир

.

Код: 21308 , тежина: 300 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Екстрактот од златен ѓумбир, ја потиснува прекумерната активност на потните жлезди и ја отстранува причината за првут. Ги стимулира фоликулите на косата и го забрзува растот на косата. Ексклузивната технологија го полни влакното со животна енергија, ефикасно ја обновува структурата на влакното, го зголемува нејзиниот обем, ја зголемува отпорноста против агресивни надворешни фактори. Погоден е за сите типови коса.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина од шампонот, нанесете на вашата влажна коса, масирајте и потоа темелно измијте ја косата.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од Ѓумбир ја активира микроциркулацијата и метаболичките процеси во ткивото, ја тонизира и крева кожата, ја враќа нејзината еластичност.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ЗА ЖЕНИ
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крпа за миење садови
6.00€6.00 5.10€5.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг за лице
9.10€9.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ЗА ЖЕНИ
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пряная пшенная каша с инжиром, абрикосом и тыквой
2.80€2.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Стимучирачки шампон за раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице за кожа склона кон хиперпигментација,SPF 50+
26.00€26.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.