Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон со екстракт од линжи

Шампон со екстракт од линжи

Антиоксидантна заштита на косата

Код: 20107 , тежина : 220 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Уникатниот екстракт од Lingzhi печурка има неспоредливи антиоксидантни својства, го зајакнува имунитетот на скалпот, го зајакнува коренот на косата и ја обновува косата по целата должина. Се препорачува како превентивна и поправка супстанца за борба против опаѓање на косата и рана алопеција.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на влажна коса, масирајте, а потоа исплакнете.

Волосы после него шелковистые и легко укладываются. Супер!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Линчжи
Линчжи

Екстрактот од Линчжи ја штити косата од негативното влијание на околината.

Ланолин
Ланолин

Има својства за кондиционирање, ја подобрува структурата и изгледот на косата, го храни и омекнува скалпот, врши антистатички функции.

Климбазол
Климбазол

Климбазол

Ганодерма
Ганодерма

Екстрактот од ганодерма атрум содржи многу активни полисахариди, протеини и микроелементи, ја подобрува структурата на косата, го навлажнува скалпот.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Волосы после него шелковистые и легко укладываются. Супер!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.00€45.00 36.00€36.00
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.19€6.19 4.95€4.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.