Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон и маска за коса со кератин за фарбана коса

Совршена боја и по 20 миења

Код: 20139 , тежина: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Природниот протеински кератин, помага да се обнови структурата на косата. Ова осигурува дека производот обезбедува нежна грижа за вашата коса и скалп. Производот ја штити бојата и го прави ефектот на кератин да трае подолго.
Кератин шампон-маска за обоена коса е производ 2 во 1: нежно миење и прави одлична нега на коса. Нема потреба да користите кондиционер после користење на овој производ. Производот е идеален за т.н. ко миење - популарен начин на миење на коса со балсам.
Ко-миењето е особено погодно за обоена и оштетена коса предизвикани од сушење на косата, четкање, зацрвстување, виткање и други постапки за обликување коса.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на влажна коса, масирајте 2-3 минути и исплакнете темелно.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е е моќен антиоксидант кој штити од оксидација и уништување на липидите на скалпот и косата, помагајќи да се заштити нивната заштитна бариера. Исто така, обезбедува навремена испорака на кислород до фоликулите на косата, како и стимулирање на нивната исхрана, подобрување на целокупната состојба и изглед на вашата коса.

Витамин Б5
Витамин Б5

Витаминот Б5 ја враќа клеточната структура на косата, помага да се акумулира и задржува влагата во влакната на косата, ја спречува кршливоста, го зголемува сјајот на косата и го хидрира скалпот.

Silsoft Q
Silsoft Q

Иновативниот комплекс Silsoft Q го фиксира пигментот на бојата во косата, штити од прекумерно миење и делува како регенератор, правејќи ја косата мека и еластична.

Кератин
Кератин

Кератинските амино киселини продираат длабоко во косата и го хранат скалпот; пополнете ги оштетените области, и вратете го природниот кератински слој; засилете ја секоја коса и зголемете го обемот на косата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел Биокомлекс анти-акни за лице
17.71€17.71 12.40€12.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Путер за отстранување на шминка, тежина
21.50€21.50 17.20€17.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.