Top.Mail.Ru
На главную
Здрава и силна коса

Здрава и силна коса

Направете ја косата повторно млада и силна како што беше првично!

Код: 20147 , Тежина : 220 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Кинеската девојка и женската коса отсекогаш била пример за убавина. Причината е вистинската грижа и природни компоненти, кои ги користат за нега.

Античка Кина-кондиционерот од TianDe е гаранција за убавината на вашата коса и природна сила!
Кондиционерот ќе помогне да се подобри квалитетот и цврстината на вашата коса благодарение на компонентите кои тој ги содржи. Екстрактите од кинески билки помагаат за подобрување на микроциркулацијата на скалпот.
Вашата коса добива интензивно потхранување, а тоа го поттикнува нејзиниот раст. Активната формула значително ги зајакнува корените на косата, вашата коса изгледа здрава и свиленкаста.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чиста и влажна коса,измасирајте и потоа исплакнете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Ликорис
Ликорис

Екстрактот од корен од ликер се бори со сувост на скалпот, го елиминира првутот и го ублажува чешањето. Дополнително, го елиминира губењето на косата и ја зајакнува структурата на косата со подобрување на циркулацијата на крвта.

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од ѓумбир ја активира циркулацијата на крвта, подобрувајќи ја "исхранта" за коса. Го забрзува растот на косата, ја зајакнува косата.

Екстракт од коренот Pho-ti
Екстракт од коренот Pho-ti

Враќа природен сјај на вашата коса, спречува предвремено побелување. Коренот Фо-Ти-Тиенг помага да се неутрализира агресивниот дихидротестостерон (DHT) хормон, кој се акумулира во фоликулите на косата, и тоа често е причина за бојата и губењето на косата.

Диметикон
Диметикон

Ја прави вашата коса сјајна и мека, го олеснува чешлањето. Тоа помага да се подобри обликот и се грижи за вашата коса. Диметикон, исто така, помага да се зајакне вашата коса и да се заштити од топол воздух. Дополнително, помага да се намали измивањето на бојата.

Цетримониум хлорид
Цетримониум хлорид

Супстанца која формира заштитна бариера односно замазнување на вашата коса. Го олеснува чешлањето и спречува акумулација на статички електрицитет.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.