Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Природен алунитен спреј

Заштита за чувствителна кожа

Код: 30115 , Волумен:100 ml.
Повратни информации од клиент:
(0)

Спрејот за тело обезбедува моментален проток на енергетска ефикасна свежина и заштита во текот на денот. Без алкохол, боја и алуминиум, производот е одличен сојузник во борбата против непријатниот мирис.
Создаден од природни и безопасни состојки, спрејот за тело го отстранува непријатниот мирис, дезинфицира, го спречува затварањето на порите и не остава траги на облека.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чиста кожа во областите околу пазувите, стапалата и дланките.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Билка Мудрец
Билка Мудрец

Екстрактите од жалфија го запираат воспалителниот процес во кожата и го прават неговиот тон уште посвеж. Има антифунгални ефекти и обезбедува чувство на чистота и свежина.

Цинк
Цинк

Органскиот цинк помага во ублажување на симптомите на алергиски реакции, дерматитис и акни и помага во обновување на кожата преку создавање на таканаречени колагенски влакна. Исто така, ја намалува активноста на лојните жлезди, поради што цинкот често е дел од многу козметички и медицински производи.

Алунит
Алунит

Природен вулкански кристал. Има антибактериски и лековити својства. Ја ублажува иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пектиновый кисель с соком облепихи и яблоками «Баланс»
2.80€2.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ноќна маска за лице со екстракт од горзје
1.81€1.81 1.45€1.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.