Top.Mail.Ru
На главную

Овошен балсам за усни

Нежна заштита и деликатен сјај на вашите усни

Код : 80112/05 , Weight: 3.5 g
Повратни информации од клиент:
(0)
Тон:
>>

Мелемот обезбедува нежна нега на кожата на усните: ја храни, тонизира и омекнува. Содржи растителен восок кој ефикасно ги штити вашите усни од сувост и пукање. Додава лесен сјај и има пријатен овошен мирис.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на усните

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.