Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фито средство за плакнење на уста

Свеж здив и здрави непца!

Код: 65905 , Волумен : 250 мл.
Повратни информации од клиент:
(0)

Ослободете се од непријатниот мирис во усната празнина, воспалението на непцата и кариес.
Сето ова може да се спречи со една едноставна акција - редовно користете го средството од д-р Таига за усна празнина.
Благодарение на активните компоненти, тоа ќе ви помогне да го одржите вашиот здив свеж во текот на денот.
Д-р Таига средството обезбедува:
- превенција од кариес и парадентоза;
- борба против бактерии и непријатен мирис;
- свеж здив долго време.
Благодарение на активните компоненти средството ќе ви обезбеди успешна борба со бактериите во усната празнина.

АПЛИКАЦИЈА:

Исплакнете ја устата двапати на ден 30 секунди откако ќе ги измиете забите. Не голтај.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Јапонски орли
Јапонски орли

Екстрактот од орлови нокти се користи во народната медицина долго време. Помага за брзо заздравување на крварењето на непцата, има антисептички и дезинфицирачки својства.

Ментол
Ментол

Ги отстранува бактериите од усната шуплина. Го освежува здивот долго време.

Билка од врба
Билка од врба

Екстрактот од трева од врба има корисен ефект врз усната шуплина: тоа е одлична антимикробна, антиинфламаторна компонента. Покрај тоа, има силно лековито дејство на воспалени и повредени непца.

Орев
Орев

Маслото од кедар орев е производ со уникатни лековити својства. Благодарение на неговите адстрингентни својства, се користи за елиминирање на мекоста на непцата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален лосион за лице
12.90€12.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50 17.15€17.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.