Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Бамбус четка за заби од јаглен

"практичен" акцесоар за снежно-бела насмевка

Код: 90175 , 1 шт.
Повратни информации од клиент:
(0)

Во денешниот свет, белите заби не се само знак на привлечност, туку и показател за одреден животен стандард и статус. Но, со текот на времето, дури и забите кои се природно бели, можат да добијат непријатна жолтеникава нијанса од кафето, чајот и другите лоши навики.

Четката за заби „Бамбус јаглен“ со супер тенки влакна и јаглен помага во враќањето на снежно-белиот сјај на вашата насмевка. Со редовно користење на овој „паметен“ додаток, повторно можете да се насмевнете.

Четка за заби „Бамбус јаглен“:
- нежно чисти, ја полира забната глеѓ и ги масира непцата,
- погоден е за употреба со високо чувствителни заби и ослабени непца,
- го елиминира бактерискиот слој дури и во тешко достапните области.

Зошто е толку ефикасен?
- Меки и тенки влакна. Тоа е пријатна промена за луѓето со чувствителна емајл за кои било каков притисок предизвикува непријатност. Поради зголемената мекост и тенка влакна, тие не ги оштетуваат забите и можат да ги извршат своите задачи без да предизвикаат болка. Тие, исто така, стигнуваат до тешко достапните области и на тој начин темелно ги чистат забите.
- Дезинфекција. Јагленот има силно антибактериско дејство, ја враќа природната бела сенка на забите, помага во елиминирање на непријатниот мирис и ја „привлекува“ бактериската плоча.

За да ги зголемите резултатите, користете четка за заби во комбинација со пасти за заби и гелови од TianDe. Насмевка на здравјето!

АПЛИКАЦИЈА:

Четката за заби треба да се замени ако се оштетат влакната. Четката за заби не треба да се користи одреден период од повеќе од 2-3 месеци.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Јаглен
Јаглен

Ја враќа природна белина на забите. Честичките од јаглен нежно ја чистат забната глеѓ без да ги оштетат забите. Облогата отстранета со абразивно триење се апсорбира со чистење честички од јаглен.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.