Top.Mail.Ru
На главную

Четка за заби „ProDental“

Уникатните филаменти ги чистат и забите и непцата

Код : 90148/03 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)
Боја:

Нежно ги чисти и забите и непцата, на кои се акумулираат до 90% од сите орални бактерии. Уникатните филаменти на четката за заби продираат на тешко достапни места, вклучувајќи ги меѓузабните простори и гингивалните џебови. Главата на четката за заби се отстранува и се трансформира, менувајќи го аголот на наклон со цел да се олесни чистењето на долниот дел од задните заби. Ергономскиот облик на четката за заби овозможува нејзино удобно користење, како и правилно и безбедно фаќање.

АПЛИКАЦИЈА:

Четката за заби е предмет на замена во случај на деформација на филаменти. Времетраењето на употребата не смее да надмине 2-3 месеци.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.51€38.51 25.03€25.03
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито-чај Taiga Vision, 42 g
11.40€11.40 9.69€9.69
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.