Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за заби океански перли

Ултра бела насмевка и свеж здив

Код: 60142 , Weight: 120 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Технологијата White Bond помага да се отстранат пигментните дамки и безбедно ги враќа вашите заби во нивната природна белина. Го отстранува денталниот плак. Спречува формирање на забен камен. Го прави вашиот здив свеж.

АПЛИКАЦИЈА:

Чистете ги забите два пати на ден. Не голтајте.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Титаниум диоксид
Титаниум диоксид

Нежно ја отстранува забната плоча. Тој е еден од најмеките познати абразиви.

Бисер
Бисер

Бисерниот прав е одличен лек за избелување заби кој има својства за полирање.

Ментол
Ментол

Ги отстранува бактериите од усната шуплина. Го освежува здивот долго време.

Натриум флуорид
Натриум флуорид

Моментално преферирана форма на флуор, која има висок ефект на реминерализација и спречува расипување на забите. Предноста на натриум флуорид е тоа што лесно и брзо се распаѓа во активни јони кои можат да станат ефективни во рок од 1-3 минути.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ PROFI Крпа за чистење “ 2 во 1 “
10.31€10.31 8.25€8.25
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.