Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Молив за веѓи

Перфектно обликувани веѓи!

Код: 80906/02 , 1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)

Според шминкерите, убавите, негувани веѓи сочинуваат 90% од одличната шминка! Овој молив TianDe ќе ви помогне да создадете совршени веѓи! Благодарение на неговата формула за долго носење, нема да избледне или размачка во текот на денот.

АПЛИКАЦИЈА:

Обојте ги веѓите со молив, засенчување на кожата помеѓу влакната додека одите. Регулирајте го интензитетот на бојата со притискање на оловото за да биде посилно или послабо.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Восок од Канделила
Восок од Канделила

Восокот Канделила е природен ботанички восок добиен од лисјата на грмушката канделила, која расте во пустините на Мексико. Восокот го премачкува грмушката, помагајќи му на растението да ја задржи влагата во време на суша. Има лесно антибактериско дејство. Ја позајмува пластичноста на декоративната козметика.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален лосион за лице
12.90€12.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50 17.15€17.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.