Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Серум за зацврстување на трепките и веѓите

Долго и трајно!

Код: 80916 , 5 мл.
Повратни информации од клиент:
(0)

Големи , долги и густи трепки!
Средство за зацврстување на трепки и веѓи
- ги буди фоликулите и го активира растот на трепките и веѓите,
- ги зајакнува влакната и ја зголемува дебелината на нивната структура.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го серумот во областа за раст на трепките или веѓите 1 – 2 пати на ден, во период од 3 – 4 недели.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Хијалуронска киселина
Хијалуронска киселина

Ја навлажнува кожата, формира заштитен слој, спречува појава на дехидрирана кожа. Има лифтинг ефект и ја подобрува еластичноста на кожата.

Пантенол
Пантенол

Ги забрзува процесите на регенерација на кожата, ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата, обезбедува добра боја.

Кинески божур
Кинески божур

Екстрактот од коренот од ова растение ја омекнува кожата и ја ублажува иритацијата.

Тремела
Тремела

Екстрактот од тремела е одличен за хидратација и има извонредна хранлива вредност. Покрај овие својства, тремелата влијае и на растот на трепките и го продолжува нивниот природен циклус.

WKPep® Pro-Lash Peptide Complex
WKPep® Pro-Lash Peptide Complex

Ги буди фоликулите на косата за време на спиење, го стимулира растот на нови влакна и спречува кршливи влакна и опаѓање на косата. Апсорбира добро и има докажани ефекти: пептидите навлегуваат длабоко во корените и ги зајакнуваат, а придонесуваат и за подобрување на структурата на трепките.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.00€45.00 36.00€36.00
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.19€6.19 4.95€4.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.