Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сапун за веѓи

Сапун за веѓи

Долготраен стајлинг со ефект на ламинирање

Код: 80142 , Тежина: 10 гр
Повратни информации од клиент:
(0)

Добро негуваните веѓи создаваат лифтинг ефект и го отвораат изгледот. Овој производ совршено ги фиксира влакната во текот на денот и во исто време се грижи за нив, им дава еластичност, ги штити од кршење и оштетување, а исто така создава лесен ефект на природна нијанса.

Има голем број на ефекти:
- го моделира обликот на веѓите
- ги дели влакната
- ги поправа и најтврдокорните влакна
- создава светлосен ефект на природна нијанса
- ја зголемува издржливоста на шминката на веѓите

Идеален за непослушните влакна, тесни заоблени веѓи (сапунот оптички ќе ги прошири) и обоени веѓи.

Создава долготраен стил со ефект на ламинирање. Пакетот вклучува и практична четка.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете фиксирачки сапун на веѓите.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

[BIT_CATALOG_BUYINFIRST]
Остави барање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Сорбитол
Сорбитол

Природен навлажнувач и регенератор кој ја омекнува и ја подобрува структурата на поединечните влакна.

Кокосово масло
Кокосово масло

Хидрогенизираното кокосово масло совршено ги храни и омекнува ослабените и тенки влакна и во исто време ги зајакнува.

Сахароза
Сахароза

Природен навлажнувач, регенератор и омекнувач.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.