Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Маскара

Моментален ефект на издолжување!

Код: 80402 , тежина 6 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Полимерната четка од следната генерација се свиткува под различни агли: поставува кривина, ги крева трепките за да го отвори погледот и идеално ја бои секоја трепка. Лесно се мие со обична вода.

АПЛИКАЦИЈА:

Во зависност од резултатот што сакате да го постигнете, нанесете еден или неколку слоеви на вашите трепки, прецизно обојувајќи ги почнувајќи од коренот.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

Восок од канделија
Восок од канделија

Омекнува и ја храни кожата, ги обвива трепките, давајќи им дополнителен волумен и заштитувајќи ги од негативното влијание на надворешните фактори.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.